55 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ahşap Bakım Yatakları

Ahşap bakım yatakları, ahşap bir malzemeden üretilmesinin yanı sıra birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Güzellik salonları, güzellik merkezleri başta olmak üzere birçok sektör içerisinde kullanılmaya devam etmektedir. Farklı modellerinin olması sayesinde, direkt olarak ihtiyaca cevap veren seçenekler bulunmaktadır. Masaj yatakları kategorisi içerisinde yer almasının yanı sıra farklı birçok özelliği bulunmaktadır.

Rahat kullanım için ahşap bakım yatağı modelleri de rahatlıkla çeşitlendirilebilmektedir. Kullanım alanına uygun bir şekilde başlığı hareket edebilmektedir. Hareketleri de kademeli olarak değişmektedir. İşlem sırasında en rahat olan pozisyon sağlanmaktadır. Ek olarak ahşap bakım yatağı kişilerin yüz üstü uzanması için de uygun olarak tasarlanmıştır. Yüz boşluğunun bulunması işlem süresince, rahat bir biçimde kalmanızı sağlayan önemli noktalardan biridir.

Ahşap Bakım Yataklarının Özellikleri

Ahşap bakım yataklarının özellikleri içerisinde birçok seçenek bulunmaktadır. Bu sayede rahat kullanıma uyum sağlamaktadır. Deri döşemesi leke tutmama özelliği ve silinebilme özeliği barındırmaktadır. Bu da kullanımının daha kolay olmasını sağlamaktadır. Ayrıca ahşap bakım yatağı modellerinin uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Ahşap bakım yataklarının döşeme renginde değişim yapılabilmektedir. Ortamın dekorasyonuna göre değişim yapabileceğiniz gibi dilerseniz zaman zaman ahşap bakım yataklarını yenilemek için de renklerde değişiklikler yapmanız mümkündür. Kurulumunun bir hayli kolay olmasının yanı sıra yüz seksen kilo ağırlığını da kaldırma gücüne sahiptir. Esneme yapmaması sayesinde, işlem sırasında rahatsız bir ses çıkarmamaktadır.

Ahşap Bakım Yataklarının Kullanım Alanları

Ahşap bakım yatağı kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Sırt hareketli bakım yatakları kategorisinde yer almasının yanı sıra güzellik merkezlerinde, kliniklerde, masaj salonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Cilt bakımında, lazer uygulamalarında, cilt işlemlerinde, muayene sırasında tercih edilen seçenekler içerisinde yer almaktadır.

Hem işlemi yapan kişinin hem de sedyede yatan kişinin konforuna uygun şekilde yapılmıştır. Bundan ötürü birçok yerde ahşap bakım yatağı modellerini görmek mümkündür. Muayene sedyesi, masaj yatağı, cilt bakım sedyesi gibi farklı birçok seçenekle anılmaktadır. Kullanım alanlarının geniş bir yelpaze olarak bulunması çeşitlerinin de bir hayli fazla olmasını sağlamaktadır. Özellikle sırt hareketli ahşap bakım yatağı gerek renk seçenekleri gerekse diğer özellikleriyle birçok alanda tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.