58 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Muayene Koltukları

Muayene koltukları, muayene sırasında ve daha farklı birçok uygulamada kullanılan koltuklardan biridir. Genellikle hastanelerde, kan almaz merkezlerinde, kliniklerde kullanmasının yanında konfor oranını arttırmaktadır. Uygulamaların çok daha rahat bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle uygulama sırasında hem uygulamayı yapan kişinin hem de koltukta oturanın konforla buluşmasını sağlamaktadır. Çünkü yeni dönemde kullanılan muayene koltukları hareket engellerinin yok olması, işlemlerin en rahat şekilde yapılabilmesi için tasarlanmaktadır. Yenilikçi bir tasarımla temin edebilmenizin yanında muayene koltukları, sedye olarak da kullanılabilmektedir. Kullanım özelliklerinden ötürü de oldukça kalitelidir. İçerisinde barındırdığı özelliklerle yeni nesil ve uzun ömürlü muayene koltuklarını temin etmeniz mümkündür.

Muayene Koltukları Modelleri

Muayene koltuğu modelleri çok çeşitli bir biçimde karşınıza çıkmaktadır. Çünkü muayene koltukları modelleri öncelikli olarak hammaddesine göre ayrılmaktadır. Metal muayene koltuğu, ahşap muayene koltuğu gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Bu modeller kendi içerisinde tasarımsal özelliklere göre ayrılmaktadır. Aynı zamanda modelleri incelediğinizde, muayene koltuklarını yeni nesil modellerle de bulmanız mümkündür. Elektrikli motorlu muayene koltukları hem kullanışlı hem de yüksek konforlu muayene koltuğu olarak temin edilmektedir.

Muayene koltuğu çeşitleri tasarımsal özelliklerine göre de birbirinden ayrılmaktadır. Sırt ve ayak kısımlarında hareket özelliğinin olması, donanımsal farklılıkları ve renk çeşitliliğiyle birçok model sunulmaktadır. Sizler de yeni dekorasyonlarda muayene koltuğu modelleri arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Modeller özelliklerine göre ayrıldığı gibi fiyatlandırma açısından da çeşitlilik göstermektedir. Muayene koltuğu fiyatları modeller ve özelliklere göre ayrılmaktadır.

Muayene Koltukları Kullanım Alanları

Muayene koltukları kullanım alanları farklı seçeneklerle birlikte karşınıza çıkmaktadır. Detaylı olarak incelediğinizde koltukların hastanelerde, kliniklerde ve kan alma merkezlerinde temel demirbaş ürünler arasında olduğu görülmektedir. Bunlara ek olarak farklı uygulamalarda kullanılabilmesinden ötürü dövme salonlarında, spa merkezlerinde ve güzellik merkezlerinde kullanılmaktadır.

Masaj uygulamalarında sedye formunu alabilmesinden ötürü kullanılırken, manikür pedikür, cilt bakımı gibi birçok uygulamada destek alınmaktadır. Hareket özelliğinin olması farklı noktalarda kullanılmasını sağlamaktadır. Bu da dekorasyona uygun olarak konumunun değiştirilmesi, ihtiyaca göre farklı bölümlerde kullanılabilmesi anlamına gelmektedir. Genel olarak temel malzemelerden biri olmasından ötürü de birçok merkezde olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.