Gösterilen sonuç sayısı: 6

Paravanlar

Paravanlar, bir alanda farklı bir bölüm oluşturmaya yarayan ürünlerdir. Tek mekânda farklı iki uygulama için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra paravanlar, kişilerin giyinmesi, kendi özel alanlarını kullanmaları için destek alınan seçenekler içerisinde yer almaktadır. Bunların yanında farklı birçok özelliğinin ve modellerinin yer aldığını söylemek de mümkündür. Birçok paravan seçeneği, yeni nesil özellikler barındırmaktadır. Bunların yanında paravan modelleri oldukça fazladır.

Modeller özelliklerin de fazla olmasını sağlamaktadır. Özellikle ihtiyaca uygun olan çeşitlerin tasarımları ve renk seçenekleriyle de ayrıştırıldığı gözlemlenmektedir. İstenildiği zaman kapanması ve istenildiğinde kullanılır hale getirilmesi sayesinde de bir hayli kullanışlıdır. Bu özelliğinden ötürü de daha kullanışlı ve konforlu bir ürün olarak görülmektedir.

Paravan Modelleri

Paravan modellerini incelediğiniz zaman birçok modelin bulunduğu görebilirsiniz. Modellerin birbirinden ayrılmasına neden olan en büyük seçeneklerden biri renkleridir. Paravanlar beyaz ve siyah başta olmak üzere farklı renklerle üretilmektedir. Bunların yanında paravan modellerinin kanat sayısı da birbirinden ayrılmaktadır. İki kanatlı paravan, üç kanatlı paravan ve dört kanatlı paravan perde gibi ihtiyaca ve mekana uygun birçok seçenek sunulmaktadır.

Kanatlarının katlanma özelliği çok daha rahat ve ihtiyaca uyumlu şekilde kullanılmasını mümkün hale getirmektedir. Tekerlerin hareket etmesi sayesinde, kanatların döndürülmesi de mümkündür. Perde kısmı kolaylıkla çıkarılabilen bir kumaştan üretilmiştir. Ölçüleri değişkenlik gösterirken genel olarak kullanım alanlarıyla uyum içerisinde olduğunu söylemek de mümkündür.

Paravanların Kullanım Alanları

Paravan kullanım alanları içerisinde birçok mekan bulunmaktadır. Çünkü karavanlar ihtiyaca uygun bir biçimde birçok noktada rahatlıkla kullanılabilmektedir. İkinci bir bölüm oluşturmak, giyinme kabini var etmek gibi farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Bu yüzden güzellik salonlarında, spa merkezlerinde, spor salonlarında hastanelerde, kliniklerde, masaj salonlarında, güzellik merkezlerinde ihtiyaç duyulan malzemelerden biri olarak yorumlanmaktadır.

Katlanma, kaldırılma özelliğinden ötürü, kullanılmadığı zamanlarda kenarda beklemesi mümkündür. Bundan dolayı da dekorasyonunuza zarar vermesi, fazladan yer kaplaması gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir. Direkt olarak beklentilere denk olan paravan seçenekleri, perde kalitesi sayesinde de uzun ömürlü bir biçimde kullanıma uygundur.