79 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Basic Delikli Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Delikli Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Siyah – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Delikli Muayene Yatağı | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Delikli Muayene Yatağı | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Siyah – Havluluk Aparatlı

Comfort-1 Elektrikli Muayene Yatağı

Comfort-1 Elektrikli Muayene Yatağı (Yüz Koyma Yerli)

Comfort-2 Elektrikli Muayene Yatağı

Comfort-2 Elektrikli Muayene Yatağı (Yüz Koyma Yerli)

Muayene Sedyeleri

Muayene sedyeleri, muayene uygulamalarında, hastanelerde kullanılan demirbaş malzemelerden biri olarak bilinmektedir. Ayrıca tasarımı ve donanımsal özellikleri nedeniyle birlikte farklı birçok uygulama ve alanda kullanılmaya devam edilmektedir. Muayene için kullanılan sedyelerin üretimdeki hammaddelerine tasarımları da değişiklik göstermektedir. Tahta muayene sedyesi, metal ayaklı muayene sedyesi gibi birçok çeşidin bulunduğunu söylemek mümkündür. Çekmeceli, raflı muayene sedyeleri uygulama sırasında hem uygulamayı yapan kişinin hem de uygulamanın yapıldığı kişinin konforuna odaklıdır. Deri yüzeyinin özellikleri uzun ömürlü olarak kullanıma uygundur. Farklı modellerin olması, farklı dekorasyonlara uygun olduğunu, rahatlıkla dekorasyona dahil edilebildiğini göstermektedir.

Muayene Sedyesi Modelleri

Muayene sedyesi modelleri çok çeşitlidir. Muayene uygulamalarında, masajlarda, cilt bakımı ve lazer tarzındaki güzellik uygulamalarında muayene sedyeleri kullanılmaktadır. Sedyelerin modelleri farklı özelliklerle karşınıza çıkarken genel olarak kullanıma uyum sağlamaktadır. Yeni nesil muayene sedyeleri kullanıcı deneyimlerine uygun, konforla bir araya gelmenizi sağlayacak modellerdendir. Sedyenin bölümlerinin uzaktan hareket ettiriliyor olması, yükseklik ayarlamalarının yapılabilmesi, uygulama ve işlem sırasında çok daha profesyonel bir biçimde hareket etmeyi mümkün hale getirmektedir.

Muayene sedyesi modelleri renklere, üretimde kullanılan eşyalara ve tasarımlara göre ayrılırken merkezin konfor ve kalitesini ciddi oranda arttırmaktadır. Genel olarak modellerin kolay temizlenebilir olması, yüz bölmesinin bulunması, uygulamaları destekleyecek donanımsal artılarının bulunması bir hayli önemlidir. Uygulamalar bu sayede çok daha konforlu bir hal almaktadır.

Muayene Sedyesi Kullanım Alanları

Muayene sedyesi kullanım alanları model çeşitliliğiyle bağlantılı olarak birden fazla alanda kullanılmaktadır. Genel olarak hastanelerde, kliniklerde, kan alma merkezlerinde, aile sağlığı hekimliklerinde muayene sırasında destek alınmaktadır. Yapısı ve donanımı nedeniyle spa merkezlerinde, masaj uygulamalarında, cilt bakım seanslarında, lazer uygulamalarında kullanılmaktadır.

Uzun süre boyunca hareketsiz beklenmesi gereken uygulamalarda, rahatlığı, özellikleri sayesinde konforla buluşmayı sağlamaktadır. Özellikleri, deri kalitesi ve çok daha fazlasıyla fark yaratan muayene sedyeleri temel dekorasyon malzemelerinden biri olarak görülmektedir. Farklı uygulamalar için yeterli olmasından ötürü ilk temin edilmesi beklenen demirbaş ürünlerden biridir. Güzellik salonlarının, güzellik merkezlerinin olmazsa olmazlarından biri olarak görülürken dekorasyonları en yenilikçi ve en iyi hale getirmektedir.