20 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Masası | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Masası | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Masası | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Masası | Siyah – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Ve Masaj Masası | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Ve Masaj Masası | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Ve Masaj Masası | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Ve Masaj Masası | Siyah – Havluluk Aparatlı

Elit Ekstra Sağlam Bakım Masası | Beyaz

Elit Ekstra Sağlam Bakım Masası | Siyah

Elit Ekstra Sağlam Bakım Ve Masaj Masası | Beyaz

Elit Ekstra Sağlam Bakım Ve Masaj Masası | Siyah

Metal Ayaklı Bakım Yatakları

Metal ayaklı bakım yatakları, yeni nesil bakım yataklarının metal ayaklı olacak şekilde üretilen modelleridir. Dekorasyon seçeneklerine, kalite standartlarına bağlı olarak birçok kişi tarafından tercih edilen model, metal ayaklı bakım yatağı olarak yorumlanmaktadır. Uzun ömürlü sağlam bakım yatakları kategorisi içerisinde yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra metal ayaklı bakım yatakları kullanım özelliklerine göre çeşitlendirilmektedir. Birden fazla alanda kullanılabilmesinin yanı sıra yeni dönemde sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü birçok alana uyum sağlamasına ek olarak kalite standartlarının öne çıkmasına da yardımcı olmaktadır. Metal ayaklı bakım yatağı özellikleriyle de temin edilmesi gereken seçeneklerden biri olarak tanımlanmaktadır.

Metal Ayaklı Bakım Yataklarının Özellikleri

Metal ayaklı bakım yataklarının özellikleri birden fazladır. Çünkü ayaklarının metal olarak üretilmesinin yanı sıra opsiyonel donanım seçenekleri de barındırmaktadır. Kullanımı, tasarımı ve özellikleri dolayısıyla bir hayli fazladır. Ayrıca bakıldığı zaman metal ayaklı bakım yataklarının uzaktan kontrol edilebildiği gözlemlenmektedir. Alçalıp yükselmesi, sırt ve ayak kısımlarının hareket edebilmesi gibi birçok seçenek yer almaktadır. Tüm bunların yanında   metal ayak bakım yataklarının farklı malzemelerden, farklı tasarımlarla üretildiğini söylemek de mümkündür. Modelleri çeşitlidir ve uygulamalara uygun olarak birçok bölümü ve özelliği bulunmaktadır. Yüz bölmesinin olması, döşemesinin leke tutmaması gibi artılar sayesinde bakım yatakları uzun ömürlü bir biçimde kullanılmaktadır.

Metal Ayaklı Bakım Yataklarının Kullanım Alanları

Metal ayaklı bakım yataklarının kullanım alanları içerisinde güzellik salonları, güzellik merkezleri, kuaförler, masaj salonları gibi birçok seçenek yer almaktadır. Aynı zamanda metal ayaklı bakım yatakları hastanelerde, evlerde, spa merkezlerinde ve buna benzer birçok alanda kullanılmaya devam etmektedir. Beklentilere uygun olarak öne çıkan yatak kategorisinde yer almaktadır. Metal ayakların sağlamlığı sayesinde çok uzun süre zarar görmeden kullanılması da mümkündür. Aynı zamanda metal ayaklı bakım yatağı modelleri dekorasyonlara da uyumludur. Yataklı, koltuklu uygulamaların olduğu merkezlerde temin edilmesi gereken demirbaş ürünler listesinde yer almaktadır. Renkleri, tasarımları ve çok daha fazlasıyla kullanım alanlarını da tamamlamaktadır.