58 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Saç Ekim Koltukları

Saç ekim koltukları, saç ekim uygulamalarında kullanılan koltuklardır. Farklı birçok modelinin bulunmasının yanı sıra, uygulamaların konforla bir araya gelmesi için destek alınmaktadır. Yalnızca saç ekim salonlarında değil, saç mezoterapi uygulamalarında, gençleştirme tedavilerinde kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra saç ekim koltukları koltuk formuyla birçok merkezde destek alınan temel demirbaş ürünlerden biridir. Birçoğu özellikleri doğrultusunda sedye formunu da alabilmektedir. Bu da kullanım alanlarının çok daha geniş olması, rahat bir biçimde kullanılabilmesi anlamına gelmektedir.  Donanımsal özellikleri sayesinde dekorasyonların olmazsa olmaz seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Kişilerin rahat hissetmesine odaklı olarak üretilen saç ekim koltuğu ortopedik özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Saç Ekim Koltukları Modelleri

Saç ekim koltukları modelleri, özel koltuk kategorisinde yer almaktadır. Kaliteli, donanımsal özellikleri yüksek birçok model bulunmaktadır. Bu modeller ayak ve sırt kısımları hareket edebilecek özelliklerle karşınıza çıkmaktadır. Sabit kalma özelliği sayesinde uyguma sırasında kişilerin sabit olmalarını sağlamaktadır. Yapısı sayesinde hijyenle uyum içerisindedir.

Antibakteriyel özellikleri bulunmaktadır. Hareket özelliği bulunan elektrikli motorlu saç ekim koltukları uzaktan kontrol edilmesi sayesinde çok daha büyük bir konfor var etmektedir. Farklı renk çeşitliliğinin olması, farklı alanlara ve tasarımlara uyum sağlanması anlamına gelmektedir. Ergonomik bir dizaynı bulunmasının yanı sıra uzun ömürlü bir biçimde kullanılabilmektedir. Tasarımsal özellikleri, kaliteli yapısı ve dizaynıyla müşterilerin ilk tercihi olmanızda önemli bir etkiye sahiptir.

Saç Ekim Koltukları Kullanım Alanları

Saç ekim koltukları kullanım alanları oldukça fazladır. Bunun en önemli nedeniyse saç ekim koltuğu çeşitlerinin farklı özelliklerle, farklı uygulamalar için de kullanılıyor olmasıdır. Saç ekimi için kullanılmasının yanı sıra kan alma merkezlerinde, kolun sabit tutularak kan alınması sırasında tercih edilmektedir. Dövme salonlarında dövmelerin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için de gerekli olan demirbaş malzemelerden biridir.

Önemli eşyalar arasında görülmesinin en büyük nedeniyse uzun süreli uygulamalar sırasında konfor var edebilmesidir. Manikür ve pedikür uygulamaları için güzellik merkezlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle elektrikli motorlu saç ekim koltukları ortamda daha yenilikçi, donanımlı demirbaş ürünlerin olması açısından öneme sahiptir. Kullanım alanlarında yükseklik ve katlanma ayarlarının olmasıyla birlikte klinik dekorasyonlarında destek alınarak kullanılmaktadır.