24 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Beyaz – Kromajlı Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Beyaz – Plastik Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Plastik Oturaklı – Beyaz – Kromajlı Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Plastik Oturaklı – Beyaz – Plastik Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Plastik Oturaklı – Siyah – Kromajlı Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Plastik Oturaklı – Siyah – Plastik Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Siyah – Kromajlı Ayak

Amortisörlü Çalışma Sandalyesi | Siyah – Plastik Ayak

Amortisörlü Çalışma Taburesi | Beyaz – Kromajlı Ayak

Amortisörlü Çalışma Taburesi | Beyaz – Plastik Ayak

Amortisörlü Çalışma Taburesi | Dökme Sünger – Beyaz – Kromajlı Ayak

Amortisörlü Çalışma Taburesi | Dökme Sünger – Beyaz – Plastik Ayak

Tabure ve Sandalyeler

Tabure ve sandalye, hemen her alanda ihtiyaç duyulan, kişilerin oturmak için kullandığı seçeneklerden biridir. Uygulama ve seans sırasında oturarak hizmet vermek gerektiğinde tabure ve sandalye modelleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda farklı özelliklerinin bulunduğu bilinmektedir. Özelliklerinin farklılık göstermesi, birbirinden ayrı seçeneklerinin olması ve çok daha fazlasıyla önemli bir seçenek olarak görülmektedir.

Tabureler, sandalyeler, kullanım alanlarına ve dekorasyona göre de birbirinden ayrılmaktadır. Hatta modeller, yeni nesil özelliklere göre de farklılık gösterebilmektedir. Baktığınız zaman ihtiyaca ve konfora uyumlu birçok seçeneğin olduğunu anlamanız mümkündür. Tabure seçenekleri, sandalye modelleri birçok dekorasyona uyumludur. Elbette bu aşamada beklentilerinizi karşılayacak, uzun ömürlü seçeneklerin tercih edilmesi de önemlidir.

Tabure ve Sandalye Modelleri

Tabure ve sandalye modelleri çok çeşitle karşınıza çıkar. Genel olarak incelendiğinde üretimi sırasında birbirinden ayrılan hammaddeler önemli seçenekler olarak görülmektedir. Kullanım özelliklerine göre çok daha çeşitli olduğu da gözlemlenmektedir. Tekerli tabure, tekerli sandalye modelleri uygulama ve seans sırasında çok daha rahat bir şekilde hareket edebilmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda yükselme ve alçalma özelliğinin bulunması, daha rahat bir uygulama yapmanızı sağlamaktadır.

Modelin dekorasyonun tümüyle uyum içerisinde olabilmesi için de modellerin renklerinin ve tasarımlarının özel olarak seçilmesi gerekmektedir. Özellikle yeni nesil modellerin seçilmesi çok daha uyumlu, yenilikçi ve kaliteli tercihlerin yapılması anlamına gelmektedir. Opsiyonel donanımlarının olması, taburenin konforu kadar kalitesini de arttırmaktadır.

Tabure ve Sandalyelerin Kullanım Alanları

Tabure ve sandalyelerin kullanım alanları çok çeşitlidir. Detaylı olarak bakıldığında, tabure ve sandalye çeşitleri güzellik merkezlerinde, cilt bakımı, manikür, pedikür, ağda gibi uygulamalar sırasında kullanılmaktadır. Dövme salonlarında, dövme yaparken, hasta muayene ederken, masaj yaparken ve buna benzer birçok alanda kullanılması mümkündür.

Farklı amaçlarla da kullanılabilen sandalyeler, tabureler uzun ömürlüdür. Kullanımı sırasında eskimemesi, zarar görmemesi gibi detaylar da ürünün hammaddesi, üretim standartlarıyla bağlantılıdır. Genel olaraksa, kaliteli, yeni nesil tabure modelleri öne çıkmaktadır. Tekerlekli sandalye, tekerlekli tabure modelleri kuaför ve dövmeci malzemeleri içerisinde yer almaktadır. Hatta hastanelerde, kliniklerde olmazsa olmaz ürünlerden biri olarak görülmektedir.