79 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Masası | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Masası | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Masası | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Masası | Siyah – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Ve Masaj Masası | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Ve Masaj Masası | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Ve Masaj Masası | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Bakım Ve Masaj Masası | Siyah – Havluluk Aparatlı

Comfort-1 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Ve Masaj Masası

Comfort-1 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Ve Masaj Masası (Yüz Koyma Yerli)

Comfort-2 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Ve Masaj Masası

Comfort-2 Elektrikli 2 Motorlu Bakım Ve Masaj Masası (Yüz Koyma Yerli)

Bakım Yatakları

Bakım yatakları, hastanelerde, güzellik salonlarında, masaj merkezlerinde kullanılan yataklardır. Kullanımı sırasında konfor ön planda olduğundan ötürü, kaliteli malzemelerden üretilmiş olması, beklentilere cevap veriyor olması gibi detaylar oldukça önemlidir. Ayrıca bakım yataklarının kişilerin ihtiyaçlarına, teknoloji standartlarına göre hazırlanması gerekli noktalar içerisindedir. Bakım yatağı modelleri, özelliklerine göre de değişiklikler göstermektedir.

Detaylı olarak baktığınız zaman bakım yatağı, alt raflı, çekmeceli, hareketli gibi birçok seçenekle öne çıkmaktadır. Bunların yanı sıra bakım yataklarının kullanım özellikleri işlemler sırasında aranılan konforu da var etmektedir. Hem seans sırasında daha rahat etmesi hem de uygulamayı yapan personelin daha rahat çalışabilmesi için uygundur.

Bakım Yataklarının Özellikleri

Bakım yataklarının özellikleri incelendiğinde birden fazla seçenek öne çıkmaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte, bakım yatağı farklı artılar barındırmaktadır. Yeni nesil bakım yatağı, elektrikli olarak üretilmektedir. Bu da iki motorlu, üç motorlu bakım yataklarının kullanılması anlamına gelmektedir. Sırt kısmı elektrikli motorunun olmasından ötürü uzaktan kontrol edilerek hareket ettirilmektedir. Aynı zamanda yükseklik ayarı da uzaktan yapılabilmektedir.

Bakım yatağının el kumandası bulunmaktadır ve işlem ihtiyaçlarına göre rahatlıkla hareket edilmesi mümkündür. Baş kısmının içerisinde yüz koyma bölümü bulunmaktadır. Bu sayede yüz üstü yapılan işlemlerde, masaj seanslarında kişilerin çok daha rahat bir şekilde hareket etmesi mümkündür. Tekerlekli olması sayesinde kolay bir biçimde konumlandırılabilmektedir. İçerisinde barındırdığı opsiyonel donanımlarla, seansların daha rahat bir hale gelmesi de mümkündür.

Bakım Yataklarının Kullanım Alanları

Bakım yataklarının kullanım alanları bir hayli fazladır. Hastanelerde, evlerde, güzellik salonlarında, spa merkezlerinde, masaj salonlarında ve daha birçok yerde bakım yatağı modelleri kullanılmaktadır. İhtiyaca uygun bir biçimde üretilmesinden ötürü çok çeşitlidir. Detaylı olarak incelendiğinde farklı özelliklerinin yer aldığını görmek de mümkündür. Ayrıca farklı renkleri, farklı hammaddelerin kullanılması gibi ayrı seçeneklerin bulunduğu görülmektedir. İhtiyaca göre ayrılan, yeni nesil özelliklerine göre temin edilen bakım yatağı seçenekleri, uzun ömürlü şekilde kullanılmaktadır. Farklı ortamlara ve farklı uygulamalara uyumlu olmasından ötürü tercih edilmesi gereken temel demirbaş ürünler içerisinde yer almaktadır.