79 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Hacamat Sedyeleri

Hacamat sedyeleri, hacamat işlemi uygulanırken kişilerin rahat bir zeminde uzanmasını sağlar. Farklı birçok pozisyon için uygun olmasının yanı sıra konforlu bir duruş imkanı sunar. Uzun süre aynı pozisyonda kalmak konusunda zorluk yaşamazsınız. Kişiler, hareketsiz bir biçimde beklemek konusunda zorlanmaz ve işlem sırasında daha rahat olabilirler.

Hacamat sedyesi, içerisinde sünger yoğunluğu bulunacak şekilde üretilmektedir. Bu da kişilerin çok daha rahat ve konforlu bir ortamda hacamat işlemini yaptırması anlamına gelmektedir. Yatış pozisyonuna göre farklı özelliklerinin ve modellerinin bulunduğunu söylemek de mümkün. Genel olarak ağırlık ve darbe konularında dayanıklı bir model olarak üretilmiştir. Bu da hastaların işlem pozisyonundayken dengesinin bozulmasının önüne geçen önemli noktalardan birisidir.

Hacamat Sedyesi Modelleri

Hacamat sedyesi modelleri birden fazla çeşitle karşınıza çıkmaktadır. Farklı birçok modelinin olmasının yanı sıra hacamatın uygulanacağı böyleye göre şekil almaktadır. Yeni nesil hacamat sedyeleri katlanma özelliği gibi daha birçok seçenekle karşınıza çıkabilmektedir. Son zamanlarda özellikle katlanabilir hacamat sedyeleri ilgi uyandırmaktadır. Birçok kişinin talebi arasında olmasının yanında hemen her yere kolaylıkla götürülmektedir.

Güzellik merkezleri, klinikler gibi önemli olanlarda yer kaplamaması ve hızlı şekilde kurulması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Hastaların konforu için yüz deliği olan hacamat sedyeleri de mevcuttur. Yüz üstü uzanıldığında, daha rahat edilmesi ve hastaların uzun süre aynı pozisyonda kalabilmeleri için üretilmiştir.

Hacamat Sedyesi Fiyatları

Hacamat sedyesi, hacamat işleminin en temel gereksinimlerinden biri olarak yorumlanmaktadır. Bu yüzden farklı birçok çeşidi ve özelliği bulunmaktadır. Söz konusu çeşitler ve özellikler hacamat sedyelerinin fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Hacamat sedyesi fiyatlarının belirlenmesi aşamasında kalite standartları, sedyelerin üretiminde kullanılan malzemeler öne çıkmaktadır. Kaliteli bir şekilde üretilmiş olması, hacamat sedyenin fiyatlarını etkilerken en önemli etken yeni nesil özelliklerinin bulunmasıdır.

Motorlu hacamat sedyeleri son dönemlerin en çok tercih edilen modellerinden biridir. Gelişime ayak uydurması, yeni nesil özelliklerinin bulunması ve çok daha fazlası seçimlerde etkilidir. Klinik ve benzeri alanlarda satın alırken tüm bu detaylar fiyatların verilmesine neden olmaktadır. Eğer bütçenize uyumlu, kaliteli ve yeni nesil bir hacamat sedyesi arıyorsanız o zaman probedkozmetik.com en iyi kategorilerle karşınıza çıkmaktadır.