64 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Bakım Koltukları

Bakım koltukları, güzellik merkezlerinin demirbaş ürünleri listesinde yer almaktadır. Kurulum sırasında en önemli seçenekler içerisindedir. Çünkü uygulamaların yapılabilmesi için kişilerin daha rahat bir ortamda olması gerekir. Konforun en üst seviyeye çıkması adına, bakım uygulamalarının bakım koltuğunda yapılması önerilmektedir. Elbette bakım koltuğu modelleri, uygulamalara, ihtiyaçlara ve kişilerin taleplerine göre değişiklik göstermektedir.

Özellikle en çok tercih edilen seçenekler arasında teknolojiye uyum sağlayan, yeni nesil bakım koltuğu modelleri yer almaktadır. Bu da bakım koltuklarının çok daha konforlu olması, uygulama sırasında birçok avantajla bir araya gelmenizi sağlaması anlamına gelmektedir. Bakım koltuğu modelleri genel özelliklerinden ötürü ihtiyaçlara cevap vermektedir ve ayrıca çeşitleri sayesinde birçok dekorasyona ve işyerine uyum sağlayabilmektedir.

Bakım Koltuklarının Özellikleri

Bakım koltuklarının özellikleri içerisinde birden fazla seçenek yer almaktadır. En belirgin özelliklerinden biriyse bakım koltuğu seçeneklerinin hareketli olmasıdır. Hareketli bakım koltuğu modelleri, sırt ve ayak kısımları ayarlanabilir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca uzaktan kontrol edilmesi sayesinde, uygulamalar, seanslar sırasında çok daha rahat etmek mümkündür.

Son dönemlerde en çok tercih edilen modeller içerisindeyse motorlu bakım koltuğu yer almaktadır. Birden fazla renk seçeneği bulunmasından ötürü kullanım alanlarına uygun bir biçimde temin etmek mümkündür. Ayak kısımları iki kısımdan oluşurken, sırt kısmı da geriye doğru yatırılabilmektedir. Bu da bakım koltuğu seçeneklerinin sedye olarak da kullanılabilmesi anlamına gelmektedir. Modellere göre yüz bölmeli bakım koltuklarının da bulunduğu gözlenmektedir.

Bakım Koltuklarının Kullanım Alanları

Bakım koltuklarının kullanım alanlarından bahsetmek gerekirse, birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bakım koltukları cilt bakımı için tercih edilmektedir. Aynı zamanda dövme uygulaması, manikür pedikür koltuğu, masaj sedyesi, cilt bakım sedyesi, ağda sedyesi, masaj yatağı gibi farklı birçok alanda kullanılmaktadır.

Kullanım alanları kapsamlı olarak incelendiğinde, birden çok artısının bulunduğunu görmek de mümkündür. Bakım koltuklarını kullanarak hem ortamın demirbaş ürünlerinden birini almış hem de birçok uygulamayı tek koltuk üzerinde halletmiş sayılırsınız. Bundan ötürü güzellik merkezleri, güzellik salonları, dövme salonları, spa merkezleri gibi birçok alanda alınması gereken demirbaş ürünler içerisinde bakım koltuğu ilk sırada yer almaktadır.