79 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Basic Delikli Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Delikli Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Siyah – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Delikli Masaj Yatağı | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Delikli Masaj Yatağı | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Siyah – Havluluk Aparatlı

Comfort-1 Elektrikli Masaj Yatağı

Comfort-1 Elektrikli Masaj Yatağı (Yüz Koyma Yerli)

Comfort-2 Elektrikli Masaj Yatağı

Comfort-2 Elektrikli Masaj Yatağı (Yüz Koyma Yerli)

Masaj Sedyeleri

Masaj sedyesi, masaj işlemleri sırasında kullanılan sedyelerin genel adıdır. Farklı masaj tekniklerinin uygulandığı alanlarda bulunmasının yanı sıra temel ihtiyaçlardan biridir. Sürekli olarak kullanılan bir ürün olmasının yanı sıra masaj sırasında konforun var olmasını sağlayan önemli bir faktördür. Hem masaj yaptıran kişinin rahat etmesini sağlar hem de masaj yapan kişiyi rahatlatır. Uygulamalar ve masaj işlemleri sırasında rahat hareket etmek mümkün hale gelir. Bunun yanında masaj sedyeleri yeni dönemde olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Hemen her masaj salonunda, SPA merkezinde bulunmasına ek güçlü bir imaj yaratmaktadır. Elbette bu aşamada dekorasyon içerisinde nasıl bir masaj sedyesi kullandığınızda önemlidir. Probedkozmetik.com içerisinde de tüm masaj sedyelerini gözden geçirip sizin için doğru olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Masaj Sedyeleri Modelleri

Masaj sedyeleri modelleri içerisinde birçok seçenek yer almaktadır. Yani masaj sedyesi satın almak istediğiniz zaman karşınıza birden fazla seçenek çıkar. Bunlar standart yani manuel masaj sedyelerinin yanı sıra elektrikli masaj sedyeleridir. Sedyenin hareket özellikleri bulunmaktadır. Bu yüzden de iki-üç motorlu modeller söz konusudur. Masaj sedyelerinin baş, sırt, bacak ve kol kısımları işlem sırasında uzaktan müdahale ile hareket ettirilmektedir.

Teknik özelliklerin yanı sıra masaj sedyeleri üretim standartları, üretimde kullanılan malzemeler açısından da birbirinden ayrılmaktadır. Tüm bunların modellerin sınıflarını değiştirmektedir. Ek olarak masaj sedyesi satın al işlemlerinden faydalanmak istiyorsanız, dekorasyonunuza uyum sağlayan birçok modelle karşılaşabilirsiniz. Ahşap, metal ayaklı gibi masaj sedyesi modelleri Probed ayrıcalıklarıyla kaliteden ayrılmadan karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca masaj salonlarınıza uygun yapı ve tasarımla bütünleşen seçeneklerle sizin için en uygun modeli bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Masaj Sedyelerinin Fiyatları

Masaj sedyelerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyatların değişiklik göstermesindeki en önemli unsur da sedyelerin özellikleridir. Örneklendirmek gerekirse Probedkozmetik.com içerisinde manuel bir masaj sedyesiyle elektrikli motorlu masaj sedyesi aynı fiyatlarda değildir. Elektrikli masaj sedyelerinin fiyatları daha yüksektir. Bunların yanında üretimde kullanılan malzemeler fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Üretim standartları, kalite olanakları ve çok daha fazlasıyla beraber masaj sedyeleri bütçenize uygun bir şekilde karşınıza çıkabilmektedir. Talep ettiğiniz memnuniyet standartları için de Probed sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.