20 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Basic Delikli Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Delikli Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Siyah – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Delikli Masaj Yatağı | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Delikli Masaj Yatağı | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Masaj Yatağı | Siyah – Havluluk Aparatlı

Elit Delikli Ekstra Sağlam Masaj Yatağı | Beyaz

Elit Delikli Ekstra Sağlam Masaj Yatağı | Siyah

Elit Delikli Sırt Hareketli Masaj Yatağı | Beyaz

Elit Delikli Sırt Hareketli Masaj Yatağı | Siyah

Metal Ayaklı Masaj Sedyeleri

Metal ayaklı masaj sedyeleri, birden fazla alanda ihtiyaç duyulan, temel demirbaş ürünlerden biri olarak görülen seçeneklerdendir. Masaj uygulamalarında kullanılmasının yanında farklı birçok uygulama için de metal ayaklı masaj sedyesi tercih edilmektedir. İçerisinde barındırdığı özelliklerden dolayı güzellik merkezlerinde, güzellik salonlarında farklı işlemlerde de kullanılmaktadır. Ayaklarının metal olmasının yanında donanımsal özelliklerinin de bulunduğu görülmektedir.

Donanımsal özellikleriyle birlikte uygulama aşamasında çok daha rahat bir şekilde kullanıldığı bilinir.  Dekorasyonlara uyum sağlamakla birlikte sağlam masaj sedye türlerinden biridir. Alt raflarının bulunması, aparatlarının yer alması ve hareket özelliğinin olması, metal ayaklı masaj sedyelerini daha kullanılabilir bir hale getirmektedir. Sırt hareketliliği, yüz açıklığının olması, uygulamalar sırasında çok daha rahat etmeyi sağlamaktadır.

Metal Ayaklı Masaj Sedye Modelleri

Metal ayaklı masaj sedye modelleri farklı birçok çeşitle karşınıza çıkmaktadır. Sedyeleri incelediğinizde modeller donanımsal özelliklere, renklere ve tasarımlara göre birbirinden ayrılmaktadır. Masaj sırasında kullanılan havlu ve masaj ürünlerinin yerleştirilmesi için uygun kısımlar bulunabilmektedir. Raf özelliğinin olması, çekmecelerin bulunması, işlemlerin, uygulamaların çok daha rahat bir biçimde uygulanması anlamına gelmektedir.

Metal ayaklı masaj sedyesi renk seçenekleriyle birbirinden ayrılmaktadır. Farklı dekorasyonlara uyum sağlaması, kalite seçenekleriyle bir araya gelmesi gibi birçok artı barındırmaktadır. Hareket ettirilme özelliğine sahip olması gibi ayrıcalıklar da sedyenin kullanıldığı ortamda çok daha büyük bir konfor sağlaması anlamına gelmektedir.

Metal Ayaklı Masaj Sedyeleri Kullanım Alanları

Metal ayaklı masaj sedyelerinin kullanım alanları sanılandan çok daha fazladır. Güzellik salonlarında, güzellik merkezlerinde masaj için kullanılan sedyeler, aynı zamanda cilt bakımı gibi uygulamalarda da kullanılmaktadır. Yalnızca güzellik merkezlerinde değil, spa merkezlerinde, kliniklerde ve buna benzer daha birçok alanda kullanılmaktadır. Farklı uygulamalar için kullanıldığından ötürü sıklıkla tercih edilmektedir.

Kullanım alanlarında istenilen pozisyonun verilebilmesi için uygun özelliklere sahiptir. Masajın daha rahat yapılabilmesi adına, yüzey kısmı uygun olarak hazırlanmaktadır. Yüz boşluğunun var olması bir avantajdır ve kişinin uzun süre aynı pozisyonda rahat edebilmesi amaçlanmaktadır. Güzellik salonları, masaj salonları, spa merkezleri dekorasyon değişiklikleri için tercih edilebilir seçeneklerden biridir.