Gösterilen sonuç sayısı: 4

Elektrikli Motorlu Muayene Sedyeleri

Elektrikli motorlu muayene sedyeleri, yeni nesil muayene sedyeleri olarak tanımlanmaktadır. Yeni dönemde, tercihlerini teknolojiden yana kullananların tercihidir. Farklı birçok özelliğinin bulunmasının yanı sıra standart muayene sedyelerine göre çok daha farklı ve avantajlı özellikleri bulunmaktadır. Elektrikli motorlu muayene sedyesi, farklı şekillerle kullanılabilmektedir.

Sırt ve ayak kısımlarının hareket özelliğinin olması, sedyede farklı pozisyonların alınmasını sağlamaktadır. Ek olarak sedyelerin farklı şekil alması, aynı muayene sedyesi ile birden fazla alanda hizmet verebilmek mümkün hale gelmektedir. İster uzanarak ister yüz üstü yatarak ister yaslanarak yapılan uygulamalar için uygun olarak görülmektedir. Elektrikli olması, uzaktan kontrol edilebilmesi açısından da önemli bir avantajdır.

Elektrikli Motorlu Muayene Sedyeleri Modelleri

Elektrikli motorlu muayene sedyeleri modelleri birden fazladır. Seçenekleri incelediğinizde farklı birçok modelin bulunduğunu görebilirsiniz. Elektrikli motorlu muayene sedyelerinde iki motorlu, üç motorlu gibi çeşitler bulunmaktadır. Bunlar da sedyelerin kullanım özelliklerinin çeşitlenmesi anlamına gelmektedir. Farklı hareket özellikleri bulunan, konfor alanlarına uyum sağlayan sedyeler, elektrik özelliğiyle öne çıkmaktadır.

Uzaktan kontrol ediliyor olması, uygulama yapan, muayene yapan kişilerin daha rahat bir şekilde hizmet vermesini sağlamaktadır. Uygulama sırasında hareketin en aza indirilmesi, uygulama yapıla kişinin daha rahat etmesini sağlayacaktır. Özellikle farklı tasarımların, farklı renk seçeneklerinin kullanılması, dekorasyonlarına uyum sağlayan seçeneklerle karşılaşmanızı mümkün hale getirmektedir.

Elektrikli Motorlu Muayene Sedyeleri Kullanım Alanları

Elektrikli motorlu muayene sedyeleri kullanım alanları çok çeşitlidir. Sizler hastanelerde, kliniklerde, aile sağlığı merkezlerinde elektrikli motorlu muayene sedyelerini görürsünüz. Bu sedyelerin uzaktan kontrol edilmesi, sırt, ayak ve benzeri kısımların hareket özelliğinin olması, sedyede istenilen pozisyonun alınmasına yardımcı olmaktadır. Muayenelerin yanı sıra güzellik merkezlerinde lazer epilasyon, cilt bakımı gibi uygulamalarda da kullanılan demirbaş ürünlerdendir.

Temel gereksinimlerden biri olmasının yanında, teknolojinin en iyi şekilde yansıtılmasını sağlamaktadır. Konfor ortamı yaratılmak istendiğinde, karşınıza çıkacak en iyi muayene sedyesi modellerini içerisinde barındırmaktadır. Spa merkezlerinde, masaj uygulamalarında kullanıldığından, olumlu geri dönüşler alınması açısından da faydalı bir tercih olarak yorumlanmaktadır.