20 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Basic Delikli Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Delikli Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Siyah – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Delikli Muayene Yatağı | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Delikli Muayene Yatağı | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Beyaz

Basic Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Beyaz – Havluluk Aparatlı

Basic Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Siyah

Basic Katlanır Ayaklı Muayene Yatağı | Siyah – Havluluk Aparatlı

Elit Delikli Ekstra Sağlam Muayene Yatağı | Beyaz

Elit Delikli Ekstra Sağlam Muayene Yatağı | Siyah

Elit Delikli Sırt Hareketli Muayene Yatağı | Beyaz

Elit Delikli Sırt Hareketli Muayene Yatağı | Siyah

Metal Ayaklı Muayene Koltukları

Metal ayaklı muayene koltukları, muayene koltuklarının metal ayaklı olarak üretilen çeşitleridir. Birçok özelliğinin bulunmasının yanı sıra sağlam ve uzun ömürlü bir yapısı vardır. Farklı uygulamalarda da kullanılmak amacıyla tercih edilen muayene koltukları, temel demirbaş parçalardan biri olarak görülmektedir. Güzellik merkezlerinde, hastanelerde, kliniklerde kullanılırken dekorasyonlara uyum sağlamaktadır.

Sıklıkla kullanılmasından ötürü yer kaplayan, fazlalık bir ürün değildir. Yapısı, konforu ve kullanım kolaylığı sayesinde birçok uygulamanın çok daha rahat bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Kullanım özellikleri detaylı olarak incelendiğinde metal ayaklı muayene koltuğu yapısı, donanımsal özellikleriyle öne çıkmaktadır. Koltuğun hareket etmesi, sedye halini alabilmesi gibi birçok detay, kullanışlılığını arttırmaktadır.

Metal Ayaklı Muayene Koltukları Modelleri

Metal ayaklı muayene koltuğu modelleri farklı birçok çeşitle karşınıza çıkabilmektedir. Koltuk olarak kullanılmasından ötürü konforla karşınıza çıkmaktadır. Aynı zamanda koltuk yapısının yanı sıra sedye formunu da alabilmektedir. Uzaktan kontrol edilebilmesi, ayak ve sırt bölümlerinin hareketli olması farklı uygulamalarda destek alınmasını sağlamaktadır. Model çeşitliliğiyle öne çıkan metal ayaklı muayene koltukları tasarımlarıyla da fark yaratmaktadır.

Hemen her dekorasyona uyum sağlayabilecek, uzun ömürlü parçalardan olmasının yanı sıra kullanımı oldukça kolaydır. Farklı renk seçeneklerinin bulunmasına ek leke tutmama özelliği barındırmaktadır. Çeşitleriyle hemen her noktada kullanılabilmektedir. Hareketliliğiyle, renkleri ve tasarımlarıyla uygulamaların çok daha konforlu olmasını sağlamaktadır.

Metal Ayaklı Muayene Koltukları Kullanım Alanları

Metal ayaklı muayene koltukları kullanım alanları hastaneler, klinikler ve aile sağlığı merkezleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Dövme salonlarında dövme yapmak için, kan alma merkezlerinde kan alma işlemlerinde, güzellik salonlarında ve güzellik merkezlerinde çeşitli işlemlerde destek alınmaktadır. Cilt bakımı, manikür, pedikür gibi işlemlerde kullanılmaktadır.

Kullanım özelliklerini incelediğiniz zaman sedye formuna da getiriliyor olması, masaj ve cilt bakımı gibi işlemlerde de destek sağlaması anlamına gelmektedir. Güzellik merkezlerinde farklı uygulamalar için kullanılıyor olması, temel gereksinimleri karşılıyor olduğu anlamına gelmektedir. Metal muayene koltuğu çeşitleri yeni nesil tasarımlarla birlikte sizleri avantajlarla bir araya getirmektedir. Temel gereksinimlerinizi tek bir ürünle ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktadır.