Blog

Cihaz Masası- Cihaz Arabası Nedir?

Cihaz Masası- Cihaz Arabası Nedir ?

Cihaz masası, cihaz arabası tıbbi malzemeleri koymak için gerekli olan bir araçtır. Hastane ve kliniklerde bu tarz masaları çokça görmeniz mümkündür. Cihaz masası, cihaz arabası genellikle çekmeceli ve çok amaçlı kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.Cihaz Masası Cihaz Arabası Nedir

Cihaz Masası Olması Gereken Özellikler

Cihaz masası, cihaz arabası mutlaka raflı olmalıdır. Birden fazla tıbbi malzeme koyulacağı için en az 3 adet raf olması idealdir. Ayrıca tekerlikli olması da kullanımı kolaylaştıracaktır. Taşıma güçlüğü çekmeden bu tarz arabaları istediğiniz yere götürebilmeniz mümkündür. Masaların üretildiği malzeme de oldukça önemlidir. Paslanmayan bir malzemenin tercih edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle bu tarz masaları alacağınız yerlerin tıbbi malzeme satışı yapıp yapmadığına dikkat etmelisiniz. Cihaz masaları için olmazsa olmaz olan bir diğer özellik ise elektrik girişinin olmasıdır. Acil bir cihaz konulmak istendiğinde bu cihazın elektirik giriş yerini desteklemek amacı ile mutlaka bu girişin olması gerekmektedir.

Cihaz Masası, Cihaz Arabası Alım Yerleri

Cihaz masası, cihaz arabası bu tür ürünler tıbbi malzemeye girdiğinden tıbbi malzemelerin satıldığı yerlerden alınması önemlidir. Ayrıca internet üzerinden de güvenilir sitelerde bu tarz ürünleri bulabilmeniz mümkündür. Birçok firma kredi kartına taksit imkanı da sunarak satış yapabilmektedir. Ancak güvenilir firmalardan satın almanızda fayda vardır. Ayrıca aldığınız ürünlerin hangi malzemeden üretildiğine de dikkat etmelisiniz. Zaman zaman internet üzerinden kampanyalar düzenleyen firmalardan oldukça uygun fiyata alabilmeniz mümkündür.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir