Blog

Kuaför Mobilyaları

Kuaför Mobilyaları

Kuaför salonları ve güzellik merkezlerinde kullanılan malzemelerin hepsine kuaför mobilyaları denilir. Bu ürünler her yeni günde açılan yeni salonlar ile birlikte değişkenlik göstermektedir. Daha hoş daha farklı dekore edilmiş kuaför salonları hem kadın hem erkekler için hizmet vermektedir. Normal ve sıradan olmanın tamamen dışında bu dekoreler ile müşterilerin kuaför salonlarında geçirdikleri vakitlerin daha rahat ve konforlu olması hedeflenir. Kadınlarımızın özellikle birçok işlem için gittiği salonlar ve merkezlerde saatler geçirmesi nedeni ile konfor önemlidir.

Kuaför mobilyaları yıkama seti, müşteri koltuğu, personel koltuğu, ağda sedyesi, cilt bakım koltuğu, müşteri karşılama bankosu ve diğer çeşitli mobilyalardan oluşur. Her renkten üretilen bu mobilyalar özel olarak kullanım amaçlı tasarlanır. Salon dekorlarınız sırasında alımların mutlaka kuaför üretimi yapan firmaları tercih etmeniz gereklidir.

Kuaför Mobilyaları Alanında Firmamız

Çok geniş ve çeşitlilik arz eden ürünlerden oluşan kuaför mobilyaları her geçen gün daha da farklılaşmaktadır. Firmamız sektördeki tecrübesi ile yeni ürünleri takip ve tedarik eder. Her model her renk ile uygulama yapabilmekteyiz. Bu amaçla konusunda bilgili sizlere yardımcı olacak personellere sahibiz.

Ürünlerimiz arasında bay bayan yıkama setlerinden, bay bayan oturma gruplarına, bay bayan tezgâhlardan, çeşitli sayılarda çekmeceli komodinlere, bekleme koltuk gruplarından, ağda yataklarına, çocuklar için dizayn edilen çocuk gruplarına ve tüm aksesuarlar bulunmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir