20 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Atlantik

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Bambu

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Bendir

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Beyaz

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Beylerbeyi

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Efes

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Kristal

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Venge

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | Tek Çekmeceli – Atlantik

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | Tek Çekmeceli – Bambu

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | Tek Çekmeceli – Bendir

Kozmetik Natura Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | Tek Çekmeceli – Beyaz

Ahşap Cihaz Sehpaları

Ahşap cihaz sehpaları, farklı alanlarda kullanılmak üzere üretilmektedir. İşlem sırasında kullanılan cihazların, makinelerin bekletildiği, bir düzen içerisinde tutulduğu sehpalar olarak görülmektedir. Ayrıca cihaz sehpası incelediğini zaman farklı birçok modelin var olduğunu görmek mümkündür. Üretim malzemesinden yapısına kadar birçok farklılığının olduğu bilinen ahşap cihaz sehpaları, dekorasyon için de oldukça idealdir. Güzellik merkezleri ve benzeri alanlarda, ürünlerin, malzemelerin ve işlemlerde kullanılan cihazların düzenli olması, dekorasyona uyum sağlaması için kullanılmaktadır. Rafları bulunan ahşap cihaz sehpa seçenekleri, cihaz sehpası kategorisi içerisinde sıklıkla tercih edilen seçeneklerdendir. Farklı renkte modellerin bulunmasından ötürü kişilerin beklentilerine cevap vermektedir.

Ahşap Cihaz Sehpalarının Özellikleri

Ahşap cihaz sehpası özellikleri içerisinde farklı birçok detay bulunmaktadır. Öncelikli olarak cihaz sehpaları tekerlekli ve sabit olarak sunulmaktadır. Bu da tekerlekli ahşap cihaz sehpalarının kolaylıkla hareket ettirilmesi, işlem sırasında rahat bir biçimde kullanılması anlamına gelmektedir. İşlemlerde kullanılan cihazların ve diğer malzemelerin bir düzen içerisinde olması konusunda da önemli bir avantajdır.

Ahşap cihaz sehpa modelleri incelendiğinde, raf sayılarının değiştiği, yüksekliğinin de ihtiyaca göre ayrıldığı görülmektedir. Kurulumu bir hayli basittir ve gönderimi demonte şekilde sağlanmaktadır. Farklı ortamlara ve dekorasyonlarına uygun olması adına renkleri ayrılırken, modeller arasında çekmeceli cihaz sehpaları da bulunmaktadır. Böylece çekmecede olması gereken eşyaları da rahatlıkla saklayabilir, gerekli olduğunda kullanmak üzere alabilirsiniz.

Ahşap Cihaz Sehpalarının Kullanım Alanları

Ahşap cihaz sehpası kullanım alanları bir hayli fazladır. Güzellik merkezlerinde, güzellik salonlarında, SPA merkezlerinde, masaj salonlarında demirbaş ürünler içerisinde en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Hem dekorasyonla bütünleşmesinden ötürü hem de eşyaların düzenli bir biçimde kullanılması sağlamasından dolayı öne çıkmaktadır.

Cihaz sehpaları, seans sırasında sedyeye yaklaştırılabilmektedir. Bu da işlemi yapan kişinin eşyalara daha rahat ulaşabilmesi, fazladan hareket etmesinin engellenmesi anlamına gelmektedir. Ahşap cihaz sehpaları, sağlam bir hammaddeden üretilmiş olmasından kaynaklı olarak da uzun ömürlü malzemeler içerisinde yer almaktadır. Güzellik salonlarının, masaj salonlarının ihtiyaçlarına cevap vermesinin yanında kullanılan ürünlere göre de seçilebilmektedir. Çekmeceli, tekerlekli, raflı ahşap cihaz sehpaları sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.