55 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Emprenyeli Naturel Delikli Sir Ağda Yatağı | Çam Ağacı

Foça Delikli Ahşap Sir Ağda Yatağı | Beyaz

Foça Ahşap Sir Ağda Yatağı | Atlantik

Foça Ahşap Sir Ağda Yatağı | Bambu

Foça Ahşap Sir Ağda Yatağı | Bendir

Foça Ahşap Sir Ağda Yatağı | Beyaz

Foça Ahşap Sir Ağda Yatağı | Efes

Foça Ahşap Sir Ağda Yatağı | Kristal

Foça Deklikli Ahşap Sir Ağda Yatağı | Efes

Foça Delikli Ahşap Sir Ağda Yatağı | Atlantik

Foça Delikli Ahşap Sir Ağda Yatağı | Bendir

Foça Delikli Ahşap Sir Ağda Yatağı | Kristal

Ahşap Sir Ağda Sedyeleri

Ahşap sir ağda sedyeleri, güzellik salonlarında, güzellik merkezlerinde en önemli demirbaş ürünlerinden biri olarak benimsenmektedir. Çünkü işlemlerin yapılması sırasında, kişilerin konforunu etkileyen önemli seçeneklerden biridir. Uygulama süresince kişilerin daha rahat etmesi, konforla bir araya gelmesi açısından bir hayli önemlidir.

Özellikle ahşap sir ağda sedyesi modellerinin yeni dönem özelliklerinin bulunması, uygulama sırasındaki gereksinimlere cevap veriyor olması bir hayli önemlidir. Bundan ötürü ahşap sir ağda özellikleri çeşitlidir. Kullanım alanlarının da birden fazla olduğu bilinmektedir. Güzellik salonları için demirbaş ürün seçeneklerinden biri olarak görülürken, kişilerin konforlarını, memnuniyetlerini arttıran temel malzemelerden biridir. Seans sırasında sadece uygulama yapılan kişinin değil, personelin de rahat edebilmesini sağlamaktadır.

Ahşap Sir Ağda Sedyeleri Özellikleri

Ahşap sir ağda sedyeleri özelliklerinden bahsetmek gerekirse, sedyeler farklı renk seçenekleriyle karşınıza çıkmaktadır. Ahşap kısımlarının renkleri, dekorasyona göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra dilerseniz deri döşeme rengini de seçebilirsiniz. Deri döşeme renk seçenekleri birden fazla seçenekle birlikte karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca deri döşemelerin değiştirilebilme özelliğinden ötürü, dekorasyon değişikliğine gitmek istediğinizde, çok rahat sonuç alabilmeniz mümkündür.

Ahşap sir ağda sedyesi leke tutmama ve silinme özelliğine sahiptir. Bu sayede çok daha uzun ömürlü bir ürün haline geldiğini söylemek de mümkündür. Esneme yapmamasından ötürü işlem sırasında gıcırdaması gibi olumsuz durumlar da meydana gelmemektedir. Ahşap sir ağda sedyesi modelleri ağırlık konusunda da oldukça geniş bir kapasiteye sahiptir. Yüz seksen kilo ağırlığına kadar kaldırabilmektedir.

Ahşap Sir Ağda Sedyeleri Kullanım Alanları

Ahşap sir ağda sedyeleri kullanım alanları içerisinde birçok seçenek yer almaktadır. Çünkü sedyeleri ağda için kullanabileceğiniz gibi dilerseniz masaj yatağı, spa yatağı, cilt bakım yatağı, botoks yatağı olarak da tercih edebilirsiniz. Güzellik salonları için satın alınan ahşap sir ağda yatağı seçenekleri, uygulamalara göre birçok farklı işlem için kullanılabilmektedir. Özellikle sedyelerin hareketli olması, yüz boşluğunun bulunması kullanım alanlarını arttıran önemli seçeneklerden biridir. Hareketli ahşap sir ağda yatakları, işlemler sırasında çok daha rahat olunmasını, memnuniyetin bir kat daha artmasını sağlayan önemli noktalardan biridir.