Blog

Cilt Bakım Koltukları Nedir

Cilt Bakım Koltukları Nedir?

Kadın ve erkekler, bakımlı görünmek için birçok yöntem uygular. Daha genç görünmek ve yaşlanmamak için profesyonel ekiplerden cilt bakımı hizmetleri alırlar. Bakım sırasında da kaliteli hizmet için cilt bakımı ürünleri, cilt bakım cihazları ve modern cilt bakım koltukları büyük önem taşımaktadır. Peki cilt bakım koltukları nedir?

Cilt bakımında uygulama yapılacak bölgeye göre farklı pozisyonlarda kullanılabilen koltuklar cilt bakım koltukları olarak adlandırılabilir. Genellikle güzellik merkezlerinde ve kadın, erkek kuaförlerinde cilt bakımı uygulayacak kişinin de rahat uygulama yapmak için koltuğun pozisyonlarının ayarlanabilir olması önemlidir. Kozmetik ve medikal sektöründe kullanılan pek çok modelde cilt bakım koltuğu bulunmaktadır. Modern ve şık tasarımlara sahip cilt bakım koltuklarında başuçları ve ayak kısımları yüksekliği ayarlanabilmektedir. Ayrıca sedye pozisyonunda olacak şekilde de kullanılabilmektedir.  Cilt bakım koltuklarının gövdesinde bulunan metal kısımları tamamen toz boyalıdır. Ve sağlığa zararları yoktur. Cilt bakım koltuklarının oturma kısmındaki sünger malzemesinin de leke tutmayan ve rahat temizleme imkânı sunan bir kumaş ile kaplanması oldukça önemlidir.

Cilt Bakım Koltuk Çeşitleri

Cilt bakım koltukları motorlu ve kumandalı olarak üretilirler. Fonksiyonel el kumandasıyla sırt kısımları ve yükseklik ayarları kontrol edilebilir. Ayrıca üç motorlu olarak tasarlanan modellerde ayak ucu kısımları el kumandasıyla kontrol edilecek şekilde ayarlanır. Farklı renk opsiyonları bulunan anti bakteriyel ve silinebilir suni deri ile kaplanmıştır. Ayrıca taşıma kapasiteleri de yaklaşık 200 kg’ya kadar çıkabilmektedir. İşletmenize en uygun cilt bakım koltukları hakkında bilgi almak ve bütçenize uygun modelleri incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir