Blog

Saç Ekim Koltuğu

Saç Ekim Koltuğu Fiyatları

İnsanlar farklı nedenler ile kaybettikleri saçlarına tekrar kavuşabilmek adına saç ektirme hizmetinden yararlanırlar. Saç ekim hizmetinde işlemden etkin sonuç alınması için uygulama yapılacak koltuğun seçimi de oldukça önemlidir.

Saç Ekim Koltuklarının Seçimini Etkileyen Unsurlar

Profesyonel saç ekimi için imal edilen saç ekim koltukları saç ekim uzmanları tarafından rahatça kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş olmalıdır. 3 motorlu saç ekim koltuğu ve 4 motorlu saç ekim koltuğu modelleri ayarlanabilir yükseklik hareketine sahiptir. Saç ekim koltuklarının fiyatlarını etkileyen birçok etken bulunur. Ürün seçiminde ürünün hareketli parçaları, kullanılan malzemelerin kaliteleri, döşeme renkleri, yapılabilecek ayarlama özellikleri etkili olur. Uygulama sırasında hem saç ekim uzmanın hem de hizmet alan kişinin rahat edebilmesi için elektrikli motorlu yükseklik ayarlanabilir modeller, çift ayak koyma yeri, yüz koyma yeri, sırt ve ayak koyma yerleri hareketli, kendi etrafında dönebilen özelliklerde bir koltuk olması önem arz eder.

Koltukların döşemeli kısımlarında sünger kullanılır. Üzerlerine anti bakteriyel özellikte silinebilir ve farklı renklerde deri kaplama yapılır. Saç Ekim Koltuğu Fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere göre belirlenir. Saç ekim koltukları aynı zamanda cilt bakımı ya da vücut bakımı da yapılabilecek şekilde çok fonksiyonlu olarak da kullanılır. Koltukta saç ekiminin yanı sıra epilasyon da yapılabilir. Estetik operasyonların da bir kısmının rahatça uygulanabileceği bir tasarıma sahiptir. Saç ekim koltukları sırt, oturak ve ayak parçaları olmak üzere üç temel bölümden oluşur. Koltuk fiyatları belirlenirken koltuğun anti bakteriyel özellikte olması, uzun süreli işlemlerde oturan kişide terleme, kaşıntı gibi durumlara sebep olmaması önem teşkil eder. Kolay temizlenebilmesi, döşemenin sertlik ayarının konforlu olacak şekilde ayarlanması yine fiyatı etkileyen özellikler arasında bulunur.

İşletmenize en uygun saç ekim koltukları hakkında bilgi almak ve farkı modelleri incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir