58 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Lazer Koltukları

Lazer koltukları birçok işlem sırasında kullanılan medikal koltuk modellerinden biridir. Genel olarak güzellik merkezlerinde, güzellik salonlarında yer alması gereken demirbaş ürünlerden biri olarak da nitelendirilmektedir. Kişilerin oturması, uzanması için hazır edilen koltuklar, genel olarak ergonomik bir şekilde üretilmiştir.

Lazer işleminin sorunsuz bir şekilde devam etmesi, olumsuz durumların ortadan kalkması ve işlemin uygulanacağı kişinin rahat etmesi için kullanılmaktadır. İşlem süresinde aynı pozisyonda ve sabit bir biçimde beklemesi gereken kişilerin rahat etmesi için önemli bir seçimdir. Farklı birçok renk seçeneğinin olmasından ötürü merkezlerin dekorasyonuna özel olarak seçilebilmektedir. Ayrıca işlevi ve tasarımına göre de birbirinden ayrılmaktadır.

Lazer Koltuğu Modelleri

Lazer koltuğu modelleri birçok farklı seçenekle birbirinden ayrılmasının yanı sıra pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. İşletmelerin şık bir görüntü kazanmasında etkilidir. Özellikle müşterilerinizin sürekli müşteri kategorisinde yer alması için önemli noktalardan biri olarak yorumlanmaktadır. Çünkü lazer koltuğu kaliteli, yeni nesil özelliklerle var olduğunda, konforu ve memnuniyeti ön plana çıkarmaktadır. İşlemlerin daha rahat bir şekilde yapılması konusunda da önemli bir etken olarak görülmektedir.

Lazer koltukları modelleri, tasarıma uygun bir çeşitlilik göstermesinin yanı sıra farklı özellikler de barındırmaktadır. Yeni nesil özelliklerinin bulunması, ayak ve kol kısımlarının bulunması gibi detaylar da mevcuttur. Uzaktan kontrol edilmesi, hastaya uygulanacak işleme göre şekil alması gibi durumlar da söz konudur. Profesyonel bir şekilde üretilmesinin yanı sıra derece olarak kontrol edilmesi de mümkündür.

Lazer Koltuğu Fiyatları

Lazer koltuğu fiyatları belirli kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Bunlardan ilki elbette ki koltuğum üretim standartlarındır. Yapımında kullanılan malzemeler, üretiminde gösterilen özen ve yeni nesil özellikler birebir fiyatları etkilemektedir. Garanti seçeneğinin yer alması gibi noktaların yanında lazer koltuğu fiyatı modele göre değişmektedir. Satın alacağınız modelin fiyatı diğerlerine göre farklı olabilmektedir.

Daha yüksek fonksiyonların olması, koltuğun yatış pozisyonuna gelmesi gibi özellikler fiyatın artmasına neden olmaktadır. Ek olarak daha kaliteli, standarda göre daha yüksek fiyatlı olan modeller, beklentileri de içerisinde barındırmaktadır. Aradığınız kalite, yeni nesil özellikler ve uygun fiyat olanakları da probedkozmetik.com içerisinde bir arada bulunmaktadır.