24 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Dizayn Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Beyaz

Dizayn Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Siyah

Kozmetik Aras Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | Beyaz – 2 Raflı

Kozmetik Aras-3 Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | Beyaz – 3 Raflı

Kozmetik Arya Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 2 Raflı – Beyaz – Sac

Kozmetik Arya Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 2 Raflı – Beyaz – Sac – Askılıklı

Kozmetik Arya Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 2 Raflı – Siyah – Sac

Kozmetik Arya Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Beyaz – Sac

Kozmetik Arya Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | 3 Raflı – Siyah – Sac

Kozmetik Arya Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | Ahşap Çekmeceli – Beyaz – Sac

Kozmetik Arya Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | Ahşap Çekmeceli – Beyaz – Sac

Kozmetik Arya Cihaz Taşıma Ve Setup Sehpası | Ahşap Çekmeceli – Siyah – Sac

Saç Tablalı Cihaz Sehpaları

Saç tablalı cihaz sehpaları, güzellik merkezleri, masaj salonları gibi yerlerin gerekli demirbaş eşyaları içerisinde yer almaktadır. Dekorasyonu tamamlamak istediğinizde gerek tasarımı gerekse kullanım özellikleri sayesinde öne çıkmaktadır. Uygulama sırasında kullanılan cihazlar, ekipmanlar ve diğer malzemelerin düzenli bir şekilde konumlanması için uygundu. Ayrıca gerekli tüm malzemelerin bir arada olması, rahatlıkla taşınması ve kullanılması için tercih edilmektedir.

Farklı birçok modeli vardır ve ihtiyaca göre tercih edilmesi mümkündür. Özellikleri sayesinde sizin beklentilerinize uygun olanı temin etmeniz de söz konusudur. Saç tablalı cihaz sehpası, uygulama sırasında, uygulamayı yapan kişinin daha rahat etmesi, eşyalara daha kolay şekilde ulaşması açısından da önemli bir yere sahiptir.

Saç Tablalı Cihaz Sehpalarının Özellikleri

Saç tablalı cihaz sehpalarının özellikleri detaylı olarak incelendiğinde birçok seçenek öne çıkmaktadır. Ayrıca sehpa modellerinin kaldıracağı ağırlık modellere göre değişmektedir. Farklı malzemelerden üretilmesi, farklı raf sayısının ve genişliğinin bulunması da dikkate alınması gereken detaylar içerisinde yer almaktadır. Raf özelliğinin yanı sıra saç tablalı cihaz sehpa modellerinin çekmecesi de bulunmaktadır.

Dilerseniz modeller arasından çekmeceli olan seçenekleri tercih etmeniz de mümkündür. Tek çekmeceli tasarımlar olduğu gibi iki çekmeceli olan saç tablalı cihaz sehpası da üretilmektedir. Tekerlekli olarak üretilmesi sayesinde kolayca yer değiştirmesi mümkündür. Bu da uygulama sırasında kolaylıkla yanınızda konumlandırılması, eşyalar için uygun alan arayışına girmenizin önüne geçmesi anlamına gelmektedir. Özellikle uygulama sırasında eşyaların bir düzen içerisinde olmasına yardımcı olmaktadır.

Saç Tablalı Cihaz Sehpalarının Kullanım Alanları

Saç tablalı cihaz sehpalarının kullanım alanları içerisinde güzellik merkezleri başta gelmektedir. Çünkü cilt bakımı, lazer epilasyon, manikür, pedikür gibi birçok işlem için gerekli olan malzemeler bu sehpa içerisinde konumlandırılabilmektedir. Aynı şekilde dövme salonlarında, spa merkezlerinde, masaj salonlarında da kullanılmaktadır. Hastanelerde, kliniklerde ve buna benzer daha birçok yerde, eşyaların düzen içerisinde olması ve uygulama, seans sırasında kullanılması için yardımcı olmaktadır. Farklı modellerin bulunması dekorasyonlara uyum sağlamasını desteklemektedir. Genel özellikleri ve kalitesi bir araya geldiğindeyse uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmektedir.